Orcae Ita

Seznam členů

Členové


Martin Bílý- Kain

Zakládající člen, předák, mluvčí skupiny. Nejraději bojuje kopím nebo mečem a štítem. Bojovat a pít musí do konce, ať je jakýkoliv. Do všeho se nadchne, ale někdy je třeba jej popohnat, aby něco dokončil. Na své lidi je často náročný a protivný, na druhou stranu oni ho berou s jistou rezervou, což zabraňuje vnitroskupinovému násilí.

Tomáš Marek- Pankáč

Je v naší sekci po Kainovi nejdéle. Všechno mu trvá, než se rozhoupe a nadchne, ale když už, tak to stojí zato. Spolehlivý družiník a neúnavný bojovník, nejraději dvouruční sekerou - danaxem, ale když je třeba, neváhá se chopit štítu a sekery a doplnít místo ve štítové hradbě. Když se napije, vykládá zajímavé věci.

David Koten

Nadšený dokumentátor, co nenapíše a nenakreslí, to si alespoň pamatuje. Když se nesměje, tak přemýšlí, což vždycky trochu podezřele skončí. Kromě štítu a sekery si oblíbil také víceúčelový kyj.

Golem

Napadlo vás někdy, jak by vypadalo beranidlo, kdyby mělo nohy? Tak k tomu přidejte velikou sekeru a rozlehlý štít a máte Golema, pracovitého, neústupného, vytrvalého a velkorysého. Bohužel naše řady navždy opustil, tragicky a náhle. Je tu bez něj smutněji, ale stále zůstává v našich vzpomínkách.

Matúš Trúnek- Trunky

"Celý Kain v mladším provedení":-). Co nakreslí, to si alespoň pamatuje. Když se nesměje, tak přemýšlí, což vždycky trochu podezřele skončí. Kromě štítu a sekery si oblíbil také víceúčelový kyj.

Marek Fejfar- Legáček

Iniciativní, disciplinovaný a šikovný, všeho má v neuvěřitelné míře. Když se rozhodneme něco udělat, on to má první. A je také dobrým hudebníkem. Je načase založit si kapelu.

Erik Gergeľ

Šikovný řemeslník, vynikající šermíř, neochvějný strážce vstupu do stanu. Bez sebemenšího zaváhání jse vrhá do spárů jakéhokoliv nepřítele a většinou i vítězí. Bitvy a boje jsou jeho vášní.

Michal Gallo-Cjallo

Bojeschopný divoch který nikdy neodmítne skleničku od krásné slečny. Teké rád naslouchá hudbě a tančí kolem ohňe.

Jiří Strejček- Rivan

Iniciativní, spolehlivý družiník a neúnavný bojovník. Rád se chopí jakékoliv zbraně.

Aleš Bílý

Aleš je náš rádce který vyřeší vše co jse mu postaví do cesty. Je také šikovný stratég který prokoukne každého nepřátele. Večer sa s ním hezky povídá u sklenky vína, protože tehdy rozdává své moudro.

Miluše Muzikantová

Miluška na nás stále dohlíží a pořád o nás pečuje. Všichni milujeme její vítečné vaření a vždy jse tešíme na akci protože nikdy nevíme co dobrého nám zase uvaří. O Velké Moravě toho ví skutečne mnoho a my rádi posloucháme její rozpravy.


Čestní členové


Martyna Ratajczak

Jaro Petrina- Hawkwind


Čekatelé


Ivana S. Pristachová

Beáta Pevná

Zuzana Studená

Dušan Pevný

Ján Mareček

Created by Miroslav Marekovič © 2017